Pazartesi, Ocak 26, 2009

babaya bak/ habere bak

Acun Ilıcalı'nın programını seyrederken çocuklarıyla iddiaya giren baba sonunda kendini camdan aşağıya attı.
Var mısın Yok musun' yarışmasını izlerken çocuklarına "Son kutudaki parayı bilemezsem pencereden atlarım" diyen Süleyman Parmaksız, pencereden atladı.

ÇOCUKLARIYLA İDDİAYA GİRDİ

Olay Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde dün akşam saatlerinde Reşadiye Mahallesi'nde meydana geldi. Evde yarışmayı izleyen ikisi erkek 3 çocuğu ile kutu hakkında ididaya giren Süleyman Parmaksız, yarışmada son iki kutusu kalan Musa adındaki yarışmacının 6 numaralı kendi kutusunda 50 bin TL, kutuyu açacak olan diğer yarışmacının 17 numaralı kutusunda ise 500 bin TL olduğunu söyledi. Çocukları ise tam tersini söyleyince baba Süleyman Parmaksız, 3 çocuğu iddiaya girdi. Baba Parmaksız eğer 6 numaralı kutuda 500 bin TL çıkması halinde kendini pencereden atacağını söyledi.

2. KATTAN ATLADI

Yarışma sonunda açılan 6 numaralı kutunun içinden 500 bin TL çıkması üzerine Süleyman Parmaksız oturduğu apartmanın ikinci katındaki evinin penceresinden kendisini aşağıya bıraktı. Şaşkına dönen Parmaksız'ın çocukları pencereden aşağıya baktıklarında yerde yatan babalarının yaralandığını görünce hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, bacağına bahçe korkuluğunun demir çubuğu batan ve ayağa kalkmaya çalıştığı sırada demir çubuk battığı yerden çıkan Parmaksız'ı ambulansla Çorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Parmaksız'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

kaynak: gazeteciler.com

8 yorum:

mermaid dedi ki...

şaka gibi!

defneyleyasamak dedi ki...

şaşırdım bi an, eve yerine baska bir yere mi geldim diye, hayırlı olsun yeniliklerinin heeeepsi

PrimaRima dedi ki...

yuh artık...

tubik dedi ki...

İnsanlar nasıl bu hale geldiler çok merak ediyorum!

mehtap dedi ki...

Allah akıl fikir versin.Başka denecek birşey yok buna.İyice insanlar kafayı yedi.O yarışmaları ve proğramları izlemek bile zaman kaybından başka birşey değil.

duygu dedi ki...

yuh artık adamın yaptığı zaten su katılmamış saflık da, ya bu olaya şahit olan çocukları kim düşünecek... kim engelleyecek onların ileriki dönemlerde böyle cesaret adı altında hayati iddialara girmesini...

Cocukla Cocuk dedi ki...

Bu nasıl bir haber, insanlar gerçekten ne yaptıklarını bilmiyorlar herhalde. Bu adam çocuklarına ne öğretiyor şimdi, tv ile anlamsız rekabeti mi, hayatta girdiğim bahis için çocuklarımızı öksüz bırakabilirimi mi? Ne günler göreceğiz daha

denizanasi dedi ki...

ya insanlara akıl fikir versin:)