Pazartesi, Kasım 10, 2008

istanbul keyfi...

İstanbul arkadaşlarla keyifli. onlar olmadan bir hiç... fuar çok kalabalıktı; imza evet ilkti ama pek heyecan vardı diyemem:) normaldi her şey. umar, meripoint geldi! defdef'in annesi tuğba, ersin hoca ve tanya yollarda perişan oldu. tanya zaten bilahare defdef'li macerayı anlatır diye bekliyorum. bartonfink her zamanki gibi fotoğrafları çekti, iyi ki vardı. her zamanki gibi.

kitap almak bile eziyetti. beş kitap almışımdır. o kadar.neyse ama biz oradan çıkıp kendimi otto'ya attık. süper bir mekan. derhal öğrenci olasımız geldi. pizzalar, biralar, şaraplar... oh, süperdi.... pek güldük ama burada anlatmayayım:) ersin hoca ile bartonfink'in sohbeti bizi pek eğlendirdi. defdef çatalını alıp kendi makarnasını yedi, resimler çizdi. hep "anne gel" dedi:) iyi hatırlarım o zamanları... lokantaları beş kere gezersiniz el ele...

ama defdef çok güzel bir çocuk. bayıldım...


sonra fransız sokağı'nda cambaz.
o ne güzel sesli bir kadın... tanya ve hoca, hatta gülben ve kerim için ilginç bir tecrübeydi zanndersem:) pek t.s.m insanı değil hiçbiri zira...

ama ben.. ama ben bayıldım... onlar da bayıldı gerçi. tanya ve hoca'yı arap şükrü'ye bekliyoruz acilen...


e sonra yorulduk. uykucuklar geldi. kısacık mesafeyi bir saatte kat edip otele ulaştık. sağolsun tanya ile ersin hocam:)pazar sakin geçti. güzel bir kahvaltı, house cafe, beyoğlu, tünel falan filan.
akşama dönüş bursa'ya.


çok güzel bir hafta sonuydu benim için. fuara ilk kez yayıncılar kapısından girmek; doğan kitap'ın iç kısmına adım atıp o sandalyelerde oturmak, kitabımı görmek, kitabımı imzalamak çok güzeldi.

tuğba hanım da (doğan kitap) meğer okuyormuş blogu; hem de eski zamanlardan beri. ona da nazik karşılaması için binlerce kez teşekkürler.


istanbul arkadaşlarla güzel... ve iyi ki benim can arkadaşlarım var... çok şanslıyım. çok....

11 yorum:

Tanya's dedi ki...

Herşey arkadaşlarla güzel..Baksana Cambazda bile ne cok eğlendik...

Alternatif imza günü de yaptık..cok keyif aldık..en kısa zamanda geleceğiz..

Özlemişim cok..hiç bişi de anlamadım...kısacık...

bartonfink dedi ki...

tanya, pazar günü ece'yi nişantaşı'ndan tünele kadar yürüttüm, inanabiliyor musun???

Adsız dedi ki...

tesadüfen takip edilen bir blogta tesadüfen Ece'yi bulmak..Güzel yazılarını bir solukta okumak..tatlı kızını görmek..idil'in ev arkadası olarak tanıyıp tatlı gulusunu sevdigini hatırlamak..gelip kalınan bagdat caddesindeki evi hatırlamak..evde ki kitapları,kasetleri,surekli dinlenen guzel müzikleri , bir ögrenci evinin ancak bu kadar sahane olabilecegini hatırlamak..girdigimiz gulme krizlerini hatırlamak..ne guzel bir gun bu ya..sevgiler,beyza.

Turkuaz Deniz dedi ki...

Ece, tebrik ederim! Ne guzel, ne mutlu sana ve arkadaslarina.
Garip birsey seni sadece yazilarindan tanimak, ama TANIMAK...
Gurur duydum, fotograflariniza bakarken keyiflendim. Yuregim kabardi gercekten.
Daha nice basarilara!

Sardunya dedi ki...

Tanya'ya da söyledim.
Ece'ye Ankara'da imza günü düzenlemeyen nolsunnn

(şubat tatili falan seçilecek merak etme. Okulunu aksatmaz kuzu)

EBRU ve RİMA dedi ki...

Nice imza günleriniz ve binlerce dostunuz olsun:)
Tebrikler ve devam...

zeya dedi ki...

ben de gelecektim ama işten çıkabildiğimde saat 13:30'du ve ancak ışınlansam gelebilirdim. Istanbul'un trafiğinden nefret ediyorum :(:(

Zehra dedi ki...

tebrik ederim.orada olup bir imza da ben alayım, okuduğum yazıların sahibinin elini sıkayım istedim olmadı.
bir daha ki sefere artık:)

Özgür Turan dedi ki...

Ece, biz geçen hafta Serdar'la furdaydık. Ben de tabii tarihlerin farkında değilim bir tek saat kalmış aklımda. Harıl harıl arıyorum sizin standı. Ama tabii sonunda gördüm ki o gün fuarın ilk günüymüş. Hani uzaydan dünyaya inmişim gibi oldum zaten fuara gidince:) Neyse, yani pek bir heyecanlanmıştım seni görücem diye ama kısmet olmadı:)) İlk imza günün kutlu olsun,tebrikler:)!!

ece arar dedi ki...

beyzaaaa; yine yaz.. daha geçen gün özgürle sizi konuşuyorduk:) nerelerdesin? gelenler, gelemeyenler hepinizi öpüyorummmm

denizanasi dedi ki...

ve ben orada olamadım :(((